Arsenal keert terug naar de gloed van de club, met hun nieuwe plaat Okan Okunkun, wat vrij vertaald 'Hart van Duisternis' betekent. Donkere afro-ritmes ontmoeten shoegaze-basgitaren in een set die oud en nieuw werk versmelt. De nieuwe singles 'Mendeleev' en 'Moonlight Calls' zweten naast zwaargewichten als 'Melvin', 'Saudade', 'Estupendo', etc. Aangedreven door een negenkoppige live band levert Arsenal nog altijd de meest aanstekelijke mix van melancholie, jungle-bomen en spaceships.
Voor dit concert in de reeks CONCRETE musique CONCRETE ligt de focus vooral, maar niet exclusief, op 𝘛𝘸𝘪𝘯 𝘤𝘰𝘭𝘰𝘳. Met een overvloed aan synthesizers, delays en tapemanipulaties wijkt het album enigszins af van Murcofs gebruikelijke sonische territorium, maar zijn kenmerkende, expansieve geluid blijft toch behouden.
Murcof bevestigt andermaal zijn rol van vernieuwer in de elektronische muziek met een geluid dat hier tegelijk nostalgisch en toekomstgericht is.
Yeli Yeli & ROMERO is het duo van de Spaanse zanger Álvaro Romero (tevens frontman van RomeroMartín - check hun album Manifiesto Flamenco) en de Portugese dj Pedro Da Linha (zie ook zijn samenwerking met dj Branko van Buraka Som Sistema). Muzikaal fusioneren ze op organische wijze electronica en flamenco. Tekstueel staan thema’s als “historical memory, collective identity, gender roles and male violence” centraal.
Mattias De Craene invites: Her Beautiful Eyes / Alex Zhang Hungtai & Mattias De Craene
Indoor
Concert
Een totaalervaring waar experimentele ambient, immersive sound en beeld centraal staan, met 360 projectie door Spacemakers en videokunstenaar Rien Coorevits.
Mattias De Craene en Alex Zhang Hungtai als nieuw duo in Club Wintercircus? Een event met ambient muziek en een muzikale mystery guest die de avond zal openen.
Met ‘Her Beautiful Eyes’ opent Mattias De Craene voor het eerst een nieuw hoofdstuk. Zijn herkenbare sound maakt plaats voor een intiemere meer introspectieve vorm en bewandelt in dit nieuw project meer het veld van de psycho-spirituele wereld waarin improvisatie, experiment en tekst ons onderbewuste mag ontmoeten.
De Brusselse dj en producer Odymel mixt house, techno, trance en Eurodance moeiteloos door elkaar. Hij is dan ook in recordtempo de nightlife scene aan het veroveren. Sinds zijn doorbraak met Gucci en zijn remix van My Favourite Game brengt hij dansvloeren wereldwijd in beweging.
Zijn sets zitten vol pure energie, catchy melodieën en zero time to think - de volgende banger dropt altijd sneller dan je verwacht. Na welgesmaakte passages op festivals als Dour, Tomorrowland en Pukkelpop komt hij naar AB om in zijn thuisstad zijn eerste eigen headlineshow te spelen met een op maat gemaakte liveproductie.
Op donderdag 4 december staat 'Clairval live – In The Round' in de Predikherenkerk in Leuven, een coproductie met 30CC. Het wordt een rondomrond live ervaring op de grens tussen een ambient concert en een audiovisuele installatie. Het publiek zit rondom een afgesloten, beklede kubus waarop live projecties bewegen, terwijl binnenin de muziek ontstaat -- een gelaagde mix van elektronica, field recordings en analoge klanktexturen. Een unieke combinatie van de indringende muziek van Clairval (die ook voor film en tv componeert) en de live 'projection mapping' van videokunstenaar Dennis Baptist.
HHY & The Kampala Unit verkent de mutaties van ritmische intensiteit en klankdiepte, waar funk, techno, dub, krijgshaftige blazers en extatische percussie samenkomen tegen een achtergrond van betoverende filmische scènes. Opgericht door Jonathan Uliel Saldanha (van HHY & The Macumbas) en de krachtige trompettiste Florence Nandawula, verenigt deze steeds veranderende groep een uitgebreide familie van medewerkers zoals percussionist Sekelembele(Fulu Muziki) en danser/performer Exoce, afkomstig uit de creatieve smeltkroes van Nyege Nyege. Hypnotiserend, aanstekelijk en rauw.
STUKcafé-concert x Kortfilmfestival: Nele De Gussem (visuals: Victor Verhelst)
Indoor
Concert
Nele De Gussem heeft met The Loom of Longing (VIERNULVIER records) een wondermooi solodebuut afgeleverd: een goddelijk harmonische universum van mystieke pop, psychedelische ambiance en pulserende elektronica. Zo geeft ze nu alle ruimte aan haar sensuele stem en elektronische/analoge instrumenten, die niet langer fungeren als radertjes in de grotere machine van haar band Uma Chine.
Live komt haar album nog meer tot zijn recht, met visuals van Victor Verhelst - de graficus die als kind in een veelkleurige ketel toverdrank is gevallen. Geluiden worden omgezet in kleuren; 90s games komen terug tot leven en patronen dansen op het ritme van de muziek. Het resultaat is een immersieve ervaring in een bijna buitenaards decorontwerp van het Belgische visuele collectief Spacemakers.
Boogieville zet hun missie van funk-greatness onverminderd voort, en met trots zegenen ze steeds groeiende troepen. Ze strijden door voor het beste resultaat. Maak je klaar om real low te gaan, met Minus.One nemen ze je mee de diepte in. Be there, be funky, and join the mission.
Caribou, het muzikale alter ego van de Canadese artiest Dan Snaith, heeft in zijn leven alle denkbare muzikale genres verkend. Met de honger van een autodidact en de precisie van een academicus – hij is doctor in de wiskunde – brengt hij dansmuziek, indierock en jazz samen.
Live is Caribou uitgegroeid tot een opzwepende rave act, waarbij Snaith zowel drumt als achter de knoppen staat. Hij wordt ondersteund door drie extra muzikanten, waaronder een tweede drummer. Met een mix van hypnotiserende beats en verfijne melodieën belooft Caribou opnieuw een onvergetelijke ervaring in De Roma te worden.
What-U-On-About?! presents DJ Hazard, Ed Rush & More
Indoor
DJ
What-U-On-About!? is een drum-’n-bassconcept uit Leuven, opgericht door Tesla, Speedwagon, Fuzz, Teezer en MC Mota. Verwacht top-tier drum & bass, elektrische energie en een warme, hechte sfeer waarin iedereen zich welkom voelt.
In 2022 bundelden Het Depot en What-U-On-About!? voor het eerst de krachten. Het resultaat? Een onvergetelijke club night in Studio Manhattan met zwaargewichten als Hazard en USED. In 2023 vierden ze hun 10-jarig bestaan met een bijna uitverkochte nacht in Het Depot en nóg een volledig uitverkochte editie, waar namen als Mefjus, Halogenix, One87 en MC Mota het publiek compleet omver bliezen.
Klaar om opnieuw te duiken in pure drum-’n-bass euforie? This is the place to be.
Freed is terug in Antwerpen, en aan het front staat niemand minder dan Silva Bumpa, de man van het moment. Verwacht zijn kenmerkende blend van UK Garage met house-gedreven grooves: een masterclass in squelchy, signature sounds.
Aan zijn zijde staat essentiële support: Helena Lauwaert, de koningin van het Gentse nachtleven, samen met Miley Serious uit Parijs en Arter, die de main floor van open tot close strak in de mix houden.
Op het balkon nemen Buckley (Manchester) en DC Noises het over, met een sound die perfect balanceert tussen dark garage, dubstep en percussion-heavy bass music.
Een nieuwe clubnacht in de Fuse, met veelbelovende sets:
ROOM 01 – International Residency Een nacht waar grenzen vervagen en clubsfeer naar het hoogste niveau wordt getild. Aan het roer: een uitzonderlijke b2b tussen Palms Trax en Shanti Celeste, twee selectors die moeiteloos warmte, energie en pure dansvloermagie samenbrengen. Zouzibabe vult de vibe aan met een feilloze mix van groove, verfijning en verrassende wendingen.
In de Motion Room wordt het tempo verder opgedreven: Mama Snake neemt je mee in haar pulserende trance-universum, Ø [Phase] (live) brengt een hypnotiserende, strak opgebouwde live experience, Hadone laat zijn kenmerkende intensiteit los, en OTON zet de ruimte in beweging met een futuristische, percussieve drive.
Een nacht vol energie, lef en internationale allure, klaar om te worden geschreven in de clubgeschiedenis van Fuse.
Garage Klub Antwerpen presenteert: een avond waar steel meets soul en je meteen weet dat het the real deal is. Nothing a schranz rave can’t fix. Een langverwachte terugkeer is officieel bevestigd: Klangkuenstler staat op 5 december in de Garage Klub Antwerpen. Bereid je voor op pulserende klanken, hypnotiserende ritmes en een nacht vol onvervalste schranz-vibes.
Glossy lippen, grote pupillen, hakken die te hoog zijn om op te lopen, maar altijd hongerig naar een nacht uit. Promis3's nieuwe EP ‘Clubslut’ is een ode aan iedereen die leeft voor rave, en jij bent uitgenodigd voor een unieke show met een live optreden van het duo en (live) sets van gelijkgestemden uit de internationale clubscene met Zorza (CA), Maniken05 (LV), UVCORE (IT) en LOLALITA (BE).
Op 5 december 2025 richt Promis3 een altaar op voor alle zelfverklaarde club sluts, een pulserende tempel van dansende lijven en vibratie, zweet en elektronica. Dit wil je niet missen.