Thé Dansant en hun welgekende verklede dagfeestjes zijn ook deze zomer weer terug met een mooie reeks open airs. In plaats van vier edities zoals vorig jaar, neemt de organisatie een stapje terug en gaan ze dit seizoen voor drie edities. We laten Kjell Materman, één van de organisators, aan het woord over de komende open airs. "In plaats van aan de lopende band edities te organiseren, willen we het deze zomer opnieuw wat exclusiever maken."
Gladiator
"We beginnen de zomer op 18 mei met Thé Dansant Gladiator. Het is nu al het tiende jaar dat we de zomer openen met Thé Dansant in Villers la Ville. We hebben een thema genomen dat goed bij de oudheid past, bij de site. Deze keer werken we met twee podia. Afgelopen jaar werkten we met drie podia en dat was een enorm succes, maar op vraag van het lokale bestuur beperken we dit jaar het bezoekersaantal. De aparte house- en technostages van vorig jaar zijn samengevoegd en aan de tweede stage gaan we voor een meer melodische, diepere sound."
Dit eerste evenement is jammer genoeg al uitverkocht, dus wees gewaarschuwd: koop je tickets voor de volgende edities op tijd of wees vierkant!